LAL Amerika Dil Okulları

Tanıtım videomuzu izleyerek; Akviteler ve eğitimler hakkında bilgi alabilirsiniz.

LAL Dil Okulu Tanıtım Broşürü – Bizimle İletişime Geçerek Güvenle Başvurun!

İngilizce’nin kalbi olan Amerika Birleşik Devletlerinde eğitim alma fırsatını kaçırmayın! LAL Amerika dil okulları hem yetişkinlere, hemde genç yaştaki kişilere eğitim veriyor.

Florida ve Boston’da yer alan LAL Amerika dil okulları; Zengin eğitim programları sunmaktadır. Genel İngilizce eğitimi, akademik sınavlara eğitim ve iş İngilizcesi gibi birçok farklı alanda eğitim sunmaktadır.

Neden LAL  Dil Okulları

Hedefinize uygun ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak eğitim programlarının mevcut olması, sınıflarında 10 ile 15 kişi arasında değişiyor olması okulun kalitesini arttırmaktadır.

Dilerseniz başlangıç seviyesinde eğitim alarak başlayabilir, dilerseniz İngilizce bilginizi geliştirmeye devam edebilirsiniz.

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı Konaklama: En sık tercih edilen konaklama yöntemidir. Okulların denetiminde gerçekleştirilen ve belirlenen bir ailenin yanında odayı kiralayarak yarım veya tam pansiyon olarak konaklama imkanı sunmaktadır.

Kişinin ülkeyi tanıması ve pratik yapması açısından oldukça sık tercih edilmektedir.

Yurtta Konaklama: Okula ait veya özel yurtlarda öğrencilerle konaklama imkanı sağlamaktadır. Sosyalleşme ve pratik kazanma konusunda oldukça avantajlı yöntemlerden birisidir.

Ev Kiralama: Seçenekler arasında en masraflı ve konforlu konaklama imkanıdır. Ancak pratik yapmanız ve sosyalleşme açısından negatif etki yaratmaktadır.