LAL Güney Afrika Dil Okulları

Ekonomik eğitim fırsatını yakalayın !

Okul hayatınızla ilgili bir adım atmak veya özgeçmişinize değer katmak istiyorsanız, IELTS sınavına hazırlık kursu ve TOEFL sınavına hazırlık kursları (bunlar İngilizce konuşulan ülkelerdeki çoğu üniversite tarafından istenmektedir) veya Cambridge İngilizce sınavlarına hazırlık kursları gibi sınava hazırlık kursları ilginizi çekebilir (bu sertifikalar özgeçmişinizde fark yaratacak artı puanlardır!

 Tanıtım videomuzu aşağıda izleyebilirsiniz.

LAL Dil Okulu Tanıtım Broşürü – Bizimle İletişime Geçerek Güvenle Başvurun!

Cape Town İngiliz Okulumuzda ayrıca iki farklı Özel Amaçlı İngilizce kursu bulunmaktadır: Pazarlama İngilizcesi ve Hukuk İngilizcesi – bunların her ikisi de bu sektörlerde çalışmak için gerekli olan iletişim becerilerini kazandırmayı amaçlamaktadır. Bu kurslar, bu alanlarda Lisans veya Yüksek Lisans öğrenimi görecek öğrenciler için de uygundur.

Zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmek ve biraz iş deneyimi kazanmak isterseniz, LAL Cape Town olarak ihtiyaçlarınıza uygun çeşitli programlar sunuyoruz: İş Macerası, Stajyerlik, Okul ve Doğal Yaşam Gönüllülük Programı ve Okul ve Sosyal Gönüllülük Programı.

 

Son olarak, hayatınızın macerasını yaşamak istiyorsanız, Seyahat Sınıfı programı kesinlikle ilginizi çekecektir. Sınıf dışında gerçekleşen bu akademik ve seyahat karışımı kursta, bir yandan dünyaca ünlü gezi rotası Garden Route üzerindeki doğal güzellikleri keşfederken, diğer yandan özel öğretmen ve uzman tur rehberi önderliğindeki küçük bir grupta İngilizce’nizi sürekli geliştirmeye devam edeceksiniz.