LAL İrlanda Dil Okulları

 Tek yetkili merkez ile GÜVENLE BAŞVURun!

LAL Dil Okulu Tanıtım Broşürü – Bizimle İletişime Geçerek Güvenle Başvurun!

Yaşam giderlerinin diğer ülkelere göre çok daha az olduğu, eğitim esnasında ve sonrasında sahip olacağınız çalışma izniyle yaşam giderlerinizi karşılayabileceğiniz programlara katılın !

LAL İrlanda dil okullarına katılım sağlayan öğrenciler; Haftalık 20 saat yarım zamanlı çalışma iznine sahip olacaktır. Sahip olunan bu izinle beraber çok daha kolay İngilizce pratik şansı elde edeceksiniz.

İrlanda Dublin Dil Okulları

Şehir merkezine sadece 5 dakika yürüme mesafesinde bulunan Dublin yaz okulu, eski ve yeninin etkileyici bir karışımı niteliğindeki iki bağlantılı kampüsten oluşur: 19. yüzyıldan kalma binaların olduğu eski güney kampüsü ve yaklaşık 400 dönümlük bir araziye kurulu modern kuzey kampüsü.

Tenis kortları, dans stüdyoları ve açık hava futbol/hokey sahalarının yer aldığı mükemmel bir spor kompleksi mevcuttur.

İrlanda LAL Dil Okullarında Konaklama

Aile Yanı Konaklama

İrlanda devleti tarafınca belirlenen ailelerin yanında kalmak en sık tercih edilen yoldur. Bunun en büyük sebebi; İngilizce eğitiminizi hızlandırmasıdır. Sonuç itibariyle İrlanda’ya ulaştığınız andan itibaren aile vasıtasıyla sosyalleşmeye başlayacaksınız.

3 öğün yemek imkanı sunması , ekonomik fiyatları , okula olan yakınlıkları sıklıkla tercih edilmesine sebep olmaktadır.

Aynı zamanda çamaşırların yıkanması veya istemediğiniz yemekleri yeme zorunluluk olmaması başlı başına avantajlar arasında yer almaktadır.

Yurtta Konaklama

Sıklıkla tercih edilen konaklama türlerinden biriside aile yanında konaklamadır. Ekonomik fiyatlara sahip olması , güvenilir ortam sunması en büyük avantajlar arasında yer almaktadır.

İrlanda’da ki yurtların büyük bir bölümü okullara 20-25 dakika mesafesine konumlandırılmıştır. Bu en büyük avantajlardan birisidir.

Ev/Oda Kiralama

Hiç şüphesiz en konforlu konaklama türüdür. Dilediğiniz özgürlüklere sahip olmanıza karşın, konforunda tamamen sizin elinizde olduğu konaklama türleri arasında yer almaktadır.

Sunduğu bir çok avantajın yanında tek dezavantajı fiyatların diğer konaklama türlerine nazaran daha pahalı olmasıdır.