LAL Malta Dil Okulları

Türkiye’nin tek yetkili merkeziyle güvenle başvurunuzu gerçekleştirin.

LAL Dil Okulu Tanıtım Broşürü – Bizimle İletişime Geçerek Güvenle Başvurun!

Malta’daki İngilizce Okulumuz (IELS), adanın merkezinde popüler bir sahil kasabası olan Sliema’da bulunmaktadır. Bu bölgede pek çok restoran, dükkan ve kafenin yanı sıra, Malta’nın köklü tarihine tanıklık etmiş başkent Valletta’ya çeşitli ulaşım imkanları da mevcuttur.

IELS İngilizce Okulu, en güncel olanaklar ve iyi planlanmış mükemmel bir eğitim ortamı sunacak şekilde düzenlenen modern bir binada hizmet vermektedir. Okulda 95 sınıf vardır ve bunların çoğunda en fazla 12 öğrenci eğitim görmektedir.

Bütün sınıflar, optimum öğrenme ortamını sağlayacak interaktif tahtalar, televizyonlar ve projektörlerle donatılmıştır. Derslerden sonra, boş zamanınızı internet kafemizde geçirebilir, kütüphanemizden kitap kiralayabilir, verdiğimiz tabletlerde yeni şeyler öğrenmeye devam edebilir veya okulun hemen yanındaki öğrenci restoranında arkadaşlarınızla oturabilirsiniz.

Malta dil okulları hakkındaki tanıtım videomuzu izleyebilirsiniz.

 Malta LAL dil okulları iki ana şehirdedir;  Sliema ve Gozo’da yer almaktadır. Her iki okulun eğitim programları oldukça zengindir. Detaylı bilgi bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

LAL Malta Dil Okulları

Sliema: İngilizce Okulumuz Malta’da 30 yıldan beri eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir ve bünyesinde çok çeşitli İngilizce dil kursları verilmektedir.

Amacınız günlük hayatta kullanmak için İngilizce bilginizi geliştirmek ise, farklı şekillerde sunulan Genel İngilizce veya Yoğun İngilizce kursunu seçmelisiniz: en fazla 12 öğrencilik sınıflarda standart Genel İngilizce (haftada 15 saat) ve Yoğun İngilizce (haftada 22,5 saat) ve bireysel ihtiyaçlara özel olarak hazırlanan bir çalışma programı ile ekstra dikkat sağlamak için maksimum altı kişilik küçük gruplarla Premium Standart ve Yoğun İngilizce.


Gozo: IELS Gozo ile Malta’da İngilizce öğrenmek istiyorsanız, iki farklı günlük İngilizce dersi arasında tercih yapabilirsiniz: Genel İngilizce kursu (haftada 15 saat, Pazartesi – Cuma) veya Yoğun İngilizce kursu (haftada 22,5 saat, Pazartesi – Cuma). Halihazırda CEFR B1 seviyesinde İngilizce bilen ve iş hayatına ilgi duyanlar için, İş İngilizcesi kursu (haftada 15 saat, Pazartesi – Cuma) ideal bir tercih olabilir.